Over SOC Nederland

SOC Nederland is opgericht voor gezinnen die extra ondersteuning nodig hebben. Ondersteuning in de vorm van een paar extra handen, begeleiding bij schoolgerelateerde zaken, het leggen van sociale contacten of bijvoorbeeld het vinden van een hobby. Soms kan het voor ouders ook heerlijk zijn dat er een professional is die een aantal opvoedtaken overneemt, waardoor er weer ruimte ontstaat voor ontwikkeling, creëren van je eigen kracht en je uiteindelijk zonder hulp verder kan.

Ons team

Het team van SOC Nederland zet zich vol passie in voor gezinnen die net wat extra aandacht kunnen gebruiken. Met een luisterend oor, specialistische kennis en persoonlijke aandacht brengen zij de structuur terug in het gezinsleven en verminderen ze de draaglast van ouders. De achtergrond van onze medewerkers verschilt, maar ze delen allemaal dezelfde drijfveer: het terugbrengen van de balans in het gezinsleven. Maak kennis met het team van SOC Nederland!

Lotte van den Driest

Gedagswetenschapper,
behandeling en diagnostiek NIKA

Anne Bulsink

Gedragswetenschapper, behandeling en diagnostiek NIKA

Floor Posthuma

zorgmanager Brabant

Laura Stravens

Coördinator Regio Brabant

Maartje Groot

Coördinator Regio Gelderland

Lars van Erp

Coördinator Regio Gelderland

Shabnam Hosseini

Coördinator Regio Gelderland

Zeynep Isik

Coördinator Onderwijs & Coördinator Regio Gelderland

Coen Nijnatten

Coördinator regio Gelderland & Food Valley

Timon Heusinkveld

Coördinator Regio Gelderland

Sharon Willemsen

Coördinator Regio Gelderland

Sam van den Boer

Coördinator Gelderland & Rivierenland, Coach

Heleen van Ark

Coördinator Regio Gelderland

Nikki van Hardeveld

Coördinator Regio Brabant

Inge Lise Goossens

Coördinator Regio Brabant

Anke van den Akker

Personeelszaken en backoffice

Nienke van den Akker

Directie

Kom jij er bij?

“Wij geloven in een wereld waarin kinderen en de gezinnen waar zij onderdeel vanuit maken, gelukkig, weerbaar, zelfredzaam en vol zelf vertrouwen kunnen opgroeien.”